Nadszedł upragniony czas letniego odpoczynku. Dziś rano uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym zakończyliśmy kolejny rok szkolny.
Za nami wiele miesięcy nauki, pracy, wspólnych wyzwań, sukcesów i pięknych chwil. Dziękujemy wszystkim uczniom za ich zaangażowanie i wytrwałość, rodzicom za wsparcie oraz nauczycielom i pracownikom szkoły za codzienny trud i serce wkładane w wychowanie oraz edukację młodego pokolenia.
Przed nami czas rodzinnych spotkań, podróży i letnich przygód.
Życzymy wszystkim słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji. Niech ten letni czas pozwoli nabrać sił, spełniać marzenia i kolekcjonować piękne wspomnienia.
Do zobaczenia we wrześniu – wypoczęci, pełni energii i gotowi na nowe wyzwania!
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Utworzono dnia 26.06.2026
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
Utworzono dnia 26.06.2026, 14:19




