Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkół nr 1 w Nienadówce

Uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania uczniów klasy VIII

Utworzono dnia 25.06.2026


Dziś w naszej szkole odbyła się wyjątkowa i pełna wzruszeń uroczystość zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania uczniów klasy VIII. Siódmoklasiści w ciepłych słowach pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki, życząc im sukcesów na dalszej drodze edukacji. Uczniowie klasy VIII przekazali Sztandar Szkoły, a następnie podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły oraz młodszym kolegom za wspólnie spędzone lata, pełne nauki, przyjaźni i niezapomnianych wspomnień.
Swoją obecnością uroczystość zaszczycili zaproszeni goście, wśród których znaleźli się Pan Tomasz Lorenc II Wicewojewoda Podkarpacki, Pan Grzegorz Patruś, Wicekurator Oświaty oraz Ksiądz Proboszcz Jerzy Uchman. Był to dzień pełen radości, wzruszeń i refleksji, który na długo pozostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.
Drodzy Absolwenci, życzymy Wam odwagi w realizacji marzeń, wielu sukcesów oraz powodzenia na nowym etapie życia!


 

Zegar

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 95

W poprzednim tygodniu: 116

W tym miesiącu: 557

W poprzednim miesiącu: 686

Wszystkich: 25431