Każdy rok szkolny przynosi sukcesy, wyzwania, nowe doświadczenia i lekcje, których nie znajdziemy w podręcznikach. To właśnie one kształtują charakter, uczą odpowiedzialności, współpracy i wytrwałości w dążeniu do celu.
Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 1 w Nienadówce miałem okazję zobaczyć młodych ludzi pełnych marzeń, talentów i energii. Patrząc na nich, można z optymizmem myśleć o przyszłości naszego kraju.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom osiągniętych wyników, a szczególne słowa uznania kieruję do tych, którzy zostali wyróżnieni za swoje sukcesy edukacyjne, sportowe i społeczne. Dziękuję kadrze pedagogicznej za codzienny trud, pasję i troskę o rozwój młodego pokolenia.
Życzę wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji. Niech będzie to czas odpoczynku, realizacji pasji i nabierania sił przed kolejnymi wyzwaniami w nowym roku szkolnym.
Relacja p. Tomasza Lorenca II Wicewojewody Podkarpackiego z wizyty w naszej szkole
Utworzono dnia 25.06.2026
Relacja p. Tomasza Lorenca II Wicewojewody Podkarpackiego z wizyty w naszej szkole
Utworzono dnia 25.06.2026, 23:37




