Wczoraj w naszej szkole odbyła się uroczystość Prymus 2026, podczas której Pan Grzegorz Patruś, Wicekurator Oświaty, wręczył medale uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen co najmniej 5.0 i uzyskali wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Rodzice wyróżnionych uczniów otrzymali listy gratulacyjne jako wyraz uznania za wspieranie dzieci w ich edukacyjnych sukcesach.
Uroczystość uświetnił spektakl, przygotowany przez młodych aktorów ze szkolnego koła teatralnego.
Jesteśmy bardzo dumni z osiągnięć i talentów naszych uczniów. Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów!
Prymus 2026
Utworzono dnia 25.06.2026
Prymus 2026
Utworzono dnia 25.06.2026, 23:23




